Auta powypadkowe

Działająca na terenie Niemiec firma MOTOEXPERT zajmuje się likwidacją szkód samochodowych powstałych w wyniku wypadku lub kolizji drogowej. Obecnie rzeczoznawcy samochodowi firmy MOTOEXPERT coraz częściej wydają opinie techniczne uszkodzonych samochodów na polskich tablicach rejestracyjnych, których właściciele mogą liczyć na fachową pomoc bezpośrednio na terenie Niemiec.

Co robić gdy uczestniczyliśmy w wypadku lub kolizji drogowej i nasz samochód został uszkodzony?

Jeżeli nasz samochód zostanie uszkodzony w wyniku takiego zdarzenia możemy zwrócić się o pomoc do rzeczoznawców z firmy MOTOEXPERT. Zajmują się oni szybką i profesjonalną wyceną powstałych uszkodzeń bezpośrednio na terenie Niemiec bez konieczności przewożenia auta powypadkowego do Polski, ponadto wykonują niezależne, bezstronne opinie techniczne, niezwiązane z żadnym towarzystwem ubezpieczeniowym, oraz kosztorysy napraw aut uszkodzonych w wyniku wypadku czy kolizji samochodowej na terenie Niemiec, kalkulacje powstałych w aucie szkód oraz wyceny spadku wartości rynkowej uszkodzonych samochodów.

Co możemy zyskać, jeżeli zwrócimy się po pomoc do rzeczoznawców z firmy MOTOEXPERT?

Jeżeli zdarzy nam się wypadek lub kolizja samochodowa i nasze auto zostanie uszkodzone w wyniku tego zdarzenia i zwrócimy się po pomoc do rzeczoznawców firmy MOTOEXPERT zaoszczędzimy czas i być może wiele nieprzyjemności związanych z dochodzeniem swoich praw, będziemy miećli gwarancję, że uzyskamy możliwe najwyższe odszkodowanie za auto powypadkowe, ponieważ dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w swoją pracę rzeczoznawcy samochodowi firmy MOTOEXPERT wykonują swoje usługi szybko, profesjonalnie i bezproblemowo. Pozwala to na dokładną bezstronną kalkulację powstałych w aucie powypadkowym szkód i na wydanie zgodnej z niemieckimi standardami opinii technicznej, która jest podstawą wypłaty należnego nam odszkodowania.

Kiedy możemy zwrócić się po pomoc do rzeczoznawców samochodowych firmy MOTOEXPERT?

Dobrze jest wiedzieć, że do rzeczoznawców samochodowych firmy MOTOEXPERT możemy się zwrócić o pomoc bezpośrednio po wypadku dzięki czemu likwidację powstałej szkody możemy rozpocząć zaraz po tym przykrym zdarzeniu, jeszcze na terenie Niemiec bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z transportem uszkodzonego samochodu z Niemiec do Polski.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *