• Bez kategorii
  • 0

Niemiecki rzeczoznawca samochodowy

Rzeczoznawca w Niemczech  – Ekspertyza Techniczna

Rzeczoznawca_Wypadek_w_Niemczech

Wyjeżdżając poza granice kraju, niezależnie od tego czy wyjazd jest służbowy czy turystyczny, zawsze należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących w danym państwie przepisów ruchu drogowego. Tylko takie postępowanie może ograniczyć niebezpieczeństwo wzięcia udziału w wypadku drogowym. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na innych użytkowników drogi i obowiązującą w danym kraju kulturę jazdy – dzięki temu możemy zminimalizować ryzyko wypadku, w którym mimo wszystko możemy zostać poszkodowanymi, jeśli to inny kierowca doprowadzi do zdarzenia drogowego.

Na okoliczność wypadku lub kolizji zdrogowej warto być przygotowanym i wiedzieć, jak się zachować, gdy już przydarzy nam się taka sytuacja. Niemiecka sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT w Norymberdze oferuje pomoc rzeczoznawczą po wypadku na terenie Niemiec oraz udziela informacji osobom poszkodowanym za granicą w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Sieć MOTOEXPERT może zagwarantować poszkodowanym Polakom pomoc techniczną wykwalifikowanego rzeczoznawcy samochodowego w Niemczech. Polskojęzyczny rzeczoznawca samochodowy sieci MOTOEXPERT może dodatkowo również doradzić poszkodowanemu dalsze postępowanie.

Będąc stroną poszkodowaną nie z własnej winy wskutek wypadku lub kolizji drogowej w Niemczech możemy zlecić wykonanie niezależnej ekspertyzy  wybranemu przez nas rzeczoznawcy w Niemczech. Takie rozwiązanie pozwoli nam wówczas  na możliwie najszybsze rozpoczęcie procedury likwidacji szkody, a  tym samym może przyspieszyć czas oczekiwania na wypłatę należnego odszkodowania z towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy zdarzenia.

Często po wypadku samochodowym za granicą rzeczoznawca w Niemczech może również doradzić osobie poszkodowanej, z jakiej pomocy drogowej może lub powinna skorzystać i czy uzasadnionym jest transport powypadkowego pojazdu np. do Polski. Sama wycena szkód i opinia techniczna sporządzana przez rzeczoznawcę w Niemczech są wykonywane szybko, obietywnie i dokładnie. Niemiecki, niezależny ekspert techniki samochodowej, z usług którego skorzystamy na pewno nie dokona zaniżenia kosztu części zamiennych, ani stawek roboczogodzinowych, gdyż sugeruje się on z reguły cenami obowiązującymi w miejscu zdarzenia.

Zwykle to rzeczoznawca samochodowy w Niemczech potrafi doradzić osobie poszkodowanej jak najlepszy tok postępowania w takiej sytuacji i tym samym ułatwić kolejno podejmowane kroki. Pomoc ekspertów techniki samochodowej i adwokatów w Niemczech bywa bardzo przydatna jeśli chodzi o ubieganie się o wypłatę należnej kwoty odszkodowania powypadkowego. Dodatkowo rzeczoznawca w Niemczech posługujący się bardzo dobrze językiem polskim i niemieckim może również służyć pomocą jeśli chodzi o wybór odpowiedniego, cieszącego się dobrą renomą warsztatu samochodowego na terenie Niemiec. Jeśli więc skorzystają Państwo z pomocy sieci MOTOEXPERT mogą Państwo liczyć na fachową i profesjonalną pomoc techniczną po wypadku drogowym lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec. Zapraszamy!

 

Wypadek drogowy na terenie Niemiec – Rzeczoznawca w Niemczech

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *