• Bez kategorii
  • 0

Niemiecki rzeczoznawca

Rzeczoznawca samochodowy w Niemczech 

Rzeczoznawca_Samochodowy_w_Niemczech

Wypadek w Niemczech może się zdarzyć każdemu podróżującemu za granicę. Polacy korzystający z wycieczek zagranicznych na własną rękę oraz pracujący w Niemczech rodacy są obecnie narażeni na pokonywanie długich tras, a co za tym idzie, na zdarzenia losowe czekające ich na drodze. Warto zatem zdawać sobie sprawę z dość istotnych kwestii związanych z wypadkami za granicą.

Po pierwsze w obcym kraju panują inne niż w Polsce przepisy dotyczące odszkodowań i często Polak działając samodzielnie w obcym kraju nie jest w stanie doprowadzić sprawy do końca. Po wypadku lub kolizji drogowej warto zatem skorzystać z pomocy rzeczoznawcy w Niemczech. Taka osoba z pewnością w przypadku pytań i problemów powypadkowych służy radą i pomocą, sporządzając powypadkowe wyceny i opinie techniczne.

Rzeczoznawcy w Niemczech w przypadku powstania szkód o dużym zakresie są zwykle niezbędni do wykonania oględzin uszkodzonego pojazdu oraz do skalkulowania wartości szkód powstałych wskutek wypadku. Dzięki rzeczoznawcy w Niemczech osoba poszkodowana może szybko uzyskać odszkodowanie za kolizję, która miała miejsce w Niemczech. Polakom wyjeżdzającym za granicę często nie jest potrzebna znajomość języka niemieckiego, ponieważ istnieją na terenie Niemiec rzeczoznawcy mówiący po polsku np. eksperci techniki samochodowej zrzeszeni w sieci MOTOEXPERT.

Sieć MOTOEXPERT dysponuje polskojęzycznym rzeczoznawcą samochodowym w centrali firmy oraz polskim konsultantem, u którego bez większych problemów można zgłosić szkodę i uzyskać fachową pomoc po wypadku drogowym w Niemczech.Wystarczy zatem po wypadku lub kolizji za granicą zadzownić do MOTOEXPERT  i zlecić wycenę szkody. Wybierając się za granicę zawsze warto mieć – na wszelki wypadek – numer do rzeczoznawcy w Niemczech.

Ponadto często zdarza się w sprawach dotyczących zdarzeń zagranicznych, że pozornie błahe kwestie związane z wypadkiem w Niemczech utrudniają nam otrzymanie należnych pieniędzy z odszkodowania. Zatem jeśli już dojdzie do wypadku lub małej stłuczki w Niemczech warto w pierwszej kolejności zwrócić się o pomoc do rzeczoznawcy w Niemczech – do sieci MOTOEXPERT, która cieszy się dużą popularnością wśród polskich poszkodowanych.

Po wypadku w Niemczech rzeczoznawca samochodowy chętnie wyjaśni osobie poszkodowanej, jak funkcjonują przepisy prawne dotyczące wyceny szkody i otrzymania odszkodowania za niezawinioną szkodę drogową oraz zajmie się wyceną wartości szkody. Fachowość i profesjonalizm rzeczoznawcy w Niemczech sprawi, że nie poszkodowany nie powinien mieć problemu z uzyskaniem odszkodowania za utracone mienie, jakie z OC sprawcy zdarzenia wypłaci za granicą niemiecki ubezpieczyciel.

 

Rzeczoznawca z Niemiec – Autoexpert w Niemczech

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *