Niemieckie kosztorysy napraw powypadkowych

Niemieckie kosztorysy napraw sporządzone przez niezależnych niemieckich ekspertów samochodowych są znacznie korzystniejsze dla Polaków poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych na terenie Niemiec niż te same wykonane przez polskich ekspertów.

Niemieckie kosztorysy napraw, które mogą zostać wykonane dla obywateli naszego kraju poszkodowanych w wypadkach lub kolizjach samochodowych zawierają niemieckie stawki roboczo-godzinowe, a co za tym idzie są bezstronne i korzystniejsze od polskich stawek. Bardzo często zdarza się, że kosztorysy wykonane przez polskich ekspertów są zaniżone w stosunku do stanu faktycznego, zawierają spisy części zakwalifikowanych do naprawy zamiast wymienić je na nowe.

Wykonanie kosztorysu napraw bezpośrednio po wypadku na terenie Niemiec pozwala dodatkowo zaoszczędzić czas i rozpocząć naprawę samochodu od razu bez konieczności przewożenia go do Polski, ponieważ kosztorys napraw staje się podstawą do wypłaty ubezpieczenia.

Sieć rzeczoznawców MOTOEXPERT

Zlecenie wykonania kosztorysu naprawy uszkodzonego w skutek wypadku lub kolizji samochodowej niezależnemu ekspertowi z sieci rzeczoznawców MOTOEXPERT, działającej na terenie całych Niemiec, da nam gwarancję, że wykonany przez nich kosztorys napraw będzie bezstronny. Kosztorysy napraw wykonane przez rzeczoznawcę samochodowego z sieci MOTOEXPERT zawierają nie tylko wskazania dotyczące naprawy uszkodzonego samochodu zgodne z zaleceniami producenta, ale również spis uszkodzonych części które kwalifikują się do naprawy oraz tych które w skutek uszkodzenia należy wymienić na nowe. Wykonane przez ekspertów sieci MOTOEXPERT kalkulacje szkód są zgodne z niemieckim prawem i uwzględniają niemieckie stawki roboczo-godzinowe znacznie korzystniejsze dla Polaków niż stawki obowiązujące w Polsce. Kalkulacje szkód wykonane zaraz po wypadku przez rzeczoznawców samochodowych z sieci MOTOEXPERT są uznawane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe i stają się podstawą do wypłaty możliwie najwyższego odszkodowania. Dzięki otrzymaniu wysokiego odszkodowania możliwa staje się naprawa wszystkich powstałych w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej uszkodzeń i będziemy mieć gwarancję, że nasze naprawione auto będzie funkcjonować normalnie.

Pamiętaj – aby zapewnić sobie wysokie odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym na ternie zwróć się o pomoc do rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPERT.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *