Wypadek lub kolizja drogowa na terenie Niemiec – jaki warsztat wybrać?

Najczęściej niemieckie warsztaty samochodowe wykonują swoją pracę perfekcyjnie, bo ich pracownicy są bardzo dobrymi fachowcami w swojej branży. Bardzo często zdarza się, że obywatele Polski oddają swoje uszkodzone w czasie wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec samochody do niemieckiego warsztatu samochodowego, ufając, że właśnie tam zostanie naprawiony w sposób profesjonalny i fachowy. Niestety bardzo często się zdarza, że samochody na polskich numerach rejestracyjnych nie są naprawiane z należytą dokładnością, co wychodzi na jaw często już na terenie Polski. Wówczas poszkodowany znajduje się w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ niezmiernie ciężkie jest udowodnienie błędu w sztuce i najczęściej pozostaje mu tylko możliwość dochodzenia swoich praw na drodze sądowej, co jest bardzo kosztowne.

Dlatego powinniśmy się dobrze zastanowić, do jakiego warsztatu samochodowego oddać uszkodzony, podczas wypadku lub kolizji drogowej na terenie Niemiec, samochód.

Posiadający duże doświadczenie w branży, pracownicy sieci MOTOEXPERT proponują, aby do naprawy samochodu wybrać warsztat znajdujący się w rejonie miejsca zamieszkania poszkodowanego właściciela.

Aby pomóc poszkodowanym w wyniku wypadku samochodowego na terenie Niemiec Polakom, decydującym się na naprawę samochodu w Polsce, sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT w ramach programu „perfekcyjny warsztat” zweryfikowała 520 działających na terenie całej Polski warsztatów (samochodowych, blacharskich i lakierniczych) oraz dilerów samochodowych. Zostały im postawione do spełnienia pewne warunki świadczące o wysokim poziomie świadczonych usług. Postawione warunki spełniły jedynie 82 warsztaty z całego kraju. Jako dowód uznania otrzymały one certyfikaty MOTOEXPERT.

Wyróżnione przez sieć MOTOEXPERT warsztaty samochodowe obok profesjonalnych usług oferują na nie 5-letnią gwarancję (w tym również na usługi lakiernicze) oraz – dla swoich klientów – auta zastępcze, z których mogą korzystać podczas naprawy ich uszkodzonego samochodu.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o warsztatach posiadających certyfikat MOTOEXPERT należy zwrócić się z zapytaniem co centrali sieci MOTOEXPERT pisząc na adres info@MOTOEXPERT.com.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *