Impressum

Impressum

Siec rzeczoznawcow samochodowych – MOTOEXPERT


Centrala firmy:

MOTOEXPERT e.K.

Katzwanger Hauptstraße 82
90453 Nürnberg (Deutschland)

Kontakt telefoniczny w Polsce: (032) 746 07 77
Telefon – Centrala w Niemczech: +49 (0) 911 9646 455
Fax – Centrala w Niemczech: +49 (0) 911 9646 388
E-mail: info@rzeczoznawca-motoexpert.pl

Firma zarejestrowana w Sądzie w Norymberdze pod rejestrem osób prawnych (KRS): HRA 12968
Numer identyfikacji podatkowej: DE 163454800
Wlasciciel firmy: Christoph Adam Miskiewicz

———–
Zawartość niniejszej strony internetowej sporządzona została przez firme MOTOEXPERT e.K. z odpowiednią starannością i dokładnościa. Za kompletność oraz pełną aktualność zawartych tu treści nie możemy ponosić odpowiedzialności. W szczególności nie odpowiadamy za ewentualne konsekwencje powstałe wskutek wykorzystania przez osoby postronne materiałów tutaj zawartych. Mimo starannej kontroli zawartości niniejszej strony nie ponosimy odpowiedzialności za treści linków zewnętrznych, bowiem za treści tych stron odpowiadają wyłącznie ich właściciele i tworcy. Oświadczamy rowniez, że w momencie zamieszczania na naszej stronie linków do zewnętrznych stron www nie były na nich zawarte żadne nielegalne treści lub tresci, ktore moglyby naruszac prawa osób trzecich. Nie odpowiadamy rowniez za błędy we wpisach do bazy danych oraz błędne linki, jakie pojawiaja sie na naszej stronie.
Prawa autorskie i odpowiedzialnosc karna
Wszystkie strony zamieszczone na niniejszej witrynie internetowej podlegają prawu autorskiemu (Copyright). Wszystkie prawa sa zastrzeżone i podlegają ochronie prawem autorskim oraz innymi przepisami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej. Wykorzystywanie zdjec, nazwy i loga firmy MOTOEXPERT e.K., a takze wszelkich grafik, plikow video lub tekstów zawartych na niniejsze stronie w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych jest zabronione. Zgode na ewentualna publikacje moze wydac jedynie posiadacz praw autorskich w formie pisemnej. Zabronione jest modyfikowanie, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie wspomnianych obiektów w celach komercyjnych lub umieszczanie ich na innych stronach internetowych.
Nazwa i logo firmy MOTOEXPERT e.K. sa zastrzezone przez niemiecki urzad patentowy pod numerem 30254263, a takze od dnia 12.10.2011 r. zastrzezone w calej Unii Europejskiej pod numerem 30 2011 056 110.
Art. 115.1 ustawy o prawie autorskim stanowi, ze: „Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.” Prywatnosc
Firma MOTOEXPERT e.K. przestrzega ustawy o ochronie danych osobowych swoich Klientow, szanujac ich prywatność. Wszystkie dane aktualnych lub potencjalnych Klinetow firmy pozyskane za pomocą niniejszej witryny internetowej są wykorzystane w pierwszej kolejnosci jedynie do zapewnienia Państwu dostępu do naszych usługi i/lub odpowiedzi na zadane droga internetowa zapytania.

Sieć Rzeczoznawców Samochodowych z zakresu techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego